NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

050622_46ee

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Auto bez technické

Datum nahlášení
05.06.2022

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Autovrak bez technické značky ford modré barvy. SPZ viz foto

Lokalita závady
Skupova 560/29, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude prověřeno MP a následně, bude-li se jednat o vrak, bude postupováno dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích.


Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email