NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

050622_b0ad

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepojízdné auto

Datum nahlášení
05.06.2022

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Odstavené stříbrné auto značky Hyundai s prošlou TK v ulici Májová.

Lokalita závady
Májová 1474, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude prověřeno MP a bude-li se jednat o vrak, bude postupováno dle zákona č. 13/1997 Sb. o pozemních komunikacích.


Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email