Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad kolem popelnic
Datum nahlášení
05.07.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Kolem popelnic v ul.Letecká Teplice (za prodejnou Kera) je cca 14 dní objemný odpad u popelnic.Poslední kontejner popeláři nevysypávají,protože je zatarasen. Děkuji za vyřízení Blanka Faloutová
Lokalita závady
Letecká 1043/2, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět jsem předala na dispečink svozové společnosti ke zjednání nápravy.
Jedná se však především o neukázněnost některých spoluobčanů, kteří se tímto způsobem zbavují odpadu, který k nádobám rozhodně nepatří, opakovaně zde odkládají velkoobjemový odpad, např. starý nábytek, vybourané části koupelen atd. Zbavit se jej přitom mohou zdarma prostřednictvím přistavovaných velkoobjemových kontejnerů či ve sběrném dvoře. V případě, že by jste byla svědkem takového chování, doporučuji volat linku Městské policie 156, která vyšle hlídku a věc prošetří. Jedná se o přestupek za který hrozí pokuta do výše 50.000,- Kč.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email