NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

050815_bf3b

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Přenosné dopravní značení

Datum nahlášení
05.08.2015

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
V ul. Josefa Hory bylo přenosným dopravním značením upozorněno na uzavírku v ul. Heydukova. Tuto značku někdo uvolnil z podstavců a nyní leží cca o 50 m dále, přes celou šíři chodníku u domu č. p. 2089.

Lokalita závady
Josefa Hory 2089/14, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Ing. Jana Petranová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, dle sdělení zhotovitele prací bylo dnes dopravní značení opětovně vráceno na původní místo dle vydaného "Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích". Vzhledem k tomu, že dochází k opakovanému přesouvání a poškozování přechodného dopravního značení, přislíbil zhotovitel prací jeho častější kontrolu.


Ing. Jana Petranová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email