Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad mezi kontejnery , garniže na záclony
Datum nahlášení
05.09.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Garnyže na záclony leží mezi kontejnery již přes týden, prac. svážející kom.odpad se posouvají ze strany na stranu,ale nikdo je neodveze
Trnovanská 1301 / 50 !
Lokalita závady
ulice Trnovanská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předám na dispečink svozové společnosti ke zjednání nápravy.
Jedná se však především o neukázněnost některých spoluobčanů, kteří se tímto způsobem zbavují odpadu, který k nádobám rozhodně nepatří, opakovaně zde odkládají velkoobjemový odpad, např. starý nábytek, vybourané části koupelen atd. Zbavit se jej přitom mohou zdarma prostřednictvím přistavovaných velkoobjemových kontejnerů či ve sběrném dvoře.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email