Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník
Datum nahlášení
05.09.2018
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Již asi před 5 lety jsem urgoval opravu chodníku v ul. Bulharská. tenkrát mi bylo sděleno, že s celkovou opravou se počítá po ukončení výkopových prací souvisejících s novými přípojkami vody a plynu. Došlo ovšem k zalití asfaltem poute v místech výkopu. Dnes před naším domem 2097/2 upadla starší paní a stěžují si i maminky s kočárym které raději jezdí po silniční jkomunikaci. Kromě vymletých spár, totiž speciálně před naším domem se utvořily v asfaltu boule, které zabraňují normální chůzi. Navíc v zimě nelze prakticky shrabovat sníh. Hrozí nebezpečí úrazu.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vzhledem tomu, že v této části města v jednotlivých ulicích dochází k rekonstrukcím sítí, budou rekonstrukce komunikací a chodníků provedeny v následujících letech po jejich skončení. V současné době proto provádíme pouze lokální výspravy problémových míst. Vámi nahlášený problém prověříme.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email