Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící poklop kanalizace
Datum nahlášení
05.09.2019
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Na sjezdu ze silnice R13 ze směru od Bíliny do ulice Nákladní chybí poklop kanalizace. Jedná se o méně přehlednou pravou zatáčku z kopce a chybějícího poklopu si nemusí každý všimnout.
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada již byla nahlášena vlastníkovi komunikace, kterým je ŘSD.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email