Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek v parku Metelkovo nám.
Datum nahlášení
05.09.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Odpadky v trávě a u odpakových košů, navíc pracovní Marius Pedersen prošel okolo bez povšimnutí, zapalil si cigaretu a šel dál
Lokalita závady
Palackého, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla předána technikovi společnosti Marius Pedersen a.s., která zajišťuje pro město údržbu zeleně
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email