Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlé stromy
Datum nahlášení
05.10.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Přerostlé stromy na pozemku p. č. 377/8 Teplice - Řetenice. Stromy zasahují přes plot sousedního pozemku č. 376, nutno ořezat.
Lokalita závady
Řetenice, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den situace byla prověřena na místním. Dřeviny budou do konce října 2020 ořezány
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email