Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený hydrant
Datum nahlášení
05.10.2020
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
V ulici Maršovska ( zadní vchody ) u dětského hřiště je poškozený hydrant, vytéká odtud malé množství vody , ale už delší dobu. Část trávníku už je docela zabahněná.
Lokalita závady
Maršovská 1523/18, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Váš podnět obratem předáváme vlastníkovi zařízení.
Děkuji za pochopení.
--------------------------------------------------
Dobrý den, dle sdělení vlastníka zařízení je již vámi nahlášená závada opravena.
Děkuji ještě jednou za upozornění a přeji pěkný den.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email