NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

051119_f8f2

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Louže na chodníku

Datum nahlášení
05.11.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Vedle chodníku je již velmi dlouho louže vzniklá zřejmě průsakem z vodního potrubí. Viz přiložené foto.

Lokalita závady
Fráni Šrámka 2586, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme předali SČVK.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email