NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

051219_595a

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vypnutý semafor po 18h a o víkendech

Datum nahlášení
05.12.2019

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Vypnutí semaforu večer a o víkendech v křižovatce u Soudu (Duchcovská x Lounská) je nebezpečné. I ve večerních hodinách a o víkendech tudy projíždí mnoho aut a do toho chodci, kteří mají přednost... Od té doby, co zde stojí Kaufland se situace zhoršila natolik, že se tvoří kolony aut z Lounské a auta která mohou tuto křižovatku objíždí jinudy. Oceňuji, že aspoň v době fotbalu jsou světla zapnutá, ale nechala bych je každý den min do 21h.

Lokalita závady
U Soudu, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Bylo řešeno již separátní emailovou komunikací. Situací ohledně SSZ se budeme přes zimu zabývat.


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email