Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
05.12.2019
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nesvítí lampa hned u borovice - číslo jsem si v té tmě nemohl přečíst, takže vězte, že jde o lampu dle vyznačení v mapě hned ke vchodu do čísla popisného 1656 u borovice
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email