Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zničené odpadkové koše dělobuchama
Datum nahlášení
06.01.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Zničené dva odpadkové koše dělobuchama. Na Trnovanská 1288/24 -ZADNÍ VCHOD! a Koperníkova ul. u hřiště.
Lokalita závady
Trnovanská 1288/24, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti k zajištění výměny.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email