NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

060121_8327

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zničené kontejnery na odpad

Datum nahlášení
06.01.2021

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
V ulici Svojsíková někdo zapálil 2 kontejnery na odpad. Zbytky leží u domu a kontejnery scházejí.

Lokalita závady
Svojsíkova 2347/36, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Svozová společnost má již nahlášeno a co nejdříve by měly být odstraněny zbytky shořelých nádob a přistaveny nové kontejnery.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email