NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

060220_df9c

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Upadlá dopravní značka

Datum nahlášení
06.02.2020

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Upadlá dopravní značka

Lokalita závady
Karla Čapka 2440/42, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email