Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Spadlý strom
Datum nahlášení
06.02.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
V Bratislavské ulici před domem č.373,374 si "lehl" jalovec a větvemi brání chůzi po chodníku.
Lokalita závady
Bratislavská 2007/3, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět byl předán společnosti Marius Pedersen a.s, která má na starosti údržbu zeleně.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email