Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Blikající lampa
Datum nahlášení
06.02.2022
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Dobrý den, chci nahlásit závadu na blikací lampy v ulici Edisonova před vchodem 1643. Lampy nepříjemně blikají do oken. Děkuji za řešení této závady Longauer
Lokalita závady
Edisonova, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email