Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená zeleň
Datum nahlášení
06.02.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,
v Trnovanech ulice Přítkovská 1635/15 vedle popelnic je díra viz fotografie. Hrozí, že tam někdo spadne.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude 10/2/2022 prověřena a díra bude zasypána.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email