Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vytržený odpadkový koš
Datum nahlášení
06.03.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den,
nahlašuji vytržený koš nad Pražskou ulicí
Děkuji za prověření
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předávám informaci na dispečink svozové společnosti k zajištění nápravy.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email