NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

060319_6ccf

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nesvítí veřejná lampa

Datum nahlášení
06.03.2019

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
V ulici Libušina nesvítí lampa číslo 0510

Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email