Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Příčný prah
Datum nahlášení
06.04.2022
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Dobrý den,
žádám Vás o přidání 2 příčných/zpomalovacích prahů na přechodu do Šanovského parku směrem z Prosetic.
Řidiči v tomto místě nestaví a dochází často k ohrožení nejen chodců nýbrž i řidičů, protože mnohdy se stane, že řídiči zastaví příliš pozdě a prudce čímž ohrožuje i vůz za sebou.
Tento přechod je velmi nebezpečný, neb se zde prakticky nedodržuje povolená rychlost, což by prah měl zlepšit.
Děkuji
Lokalita závady
Pražská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, ale příčné prahy se na takto zatížených komunikacích zpravidla neumisťují. S dopravním inspektorátem Policie ČR projednáme možnost doplnění nebo zvýraznění stávajícího dopravního značení.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email