Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Plné koše
Datum nahlášení
06.05.2022
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Nevyvezené odpadkové koše, altánek, dětské hřiště
Lokalita závady
Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti ke zjednání nápravy.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email