NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

060524_d606

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepořádek po bezdomovcích

Datum nahlášení
06.05.2024

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Špinavé hadry a plno věcí pod mostem v Lounské ulici

Lokalita závady
Alejní, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. O tomto koši plném věcí víme, odstranění bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s..


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email