Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlá tráva
Datum nahlášení
06.06.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, již skoro 2 měsíce není posekána tráva v celé lokalitě.Je to tu jak na louce ,výška min.70cm.
Lokalita závady
Libušina ev.č. 12, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Již byla zjednána náprava.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email