NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

060619_628e

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Díry v komunikaci

Datum nahlášení
06.06.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Při odbočování do Litoměřické ulice jsou díry v komunikaci Lounská a začátek Litoměřické

Lokalita závady
ulice Lounská 2102/9, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zařazujeme do plánu oprav.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email