Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpadky na veřejném prostranství - hřiště
Datum nahlášení
06.07.2018
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,
prosím o úklid odpadků na veřejném prostranství v blízkosti hřiště.
Pravidelně ve večerních hodinách se zde schází mládež a zůstává zde po nich velký nepořádek, který se následně šíří po okolí.
Hřiště se nachází mezi ulicemi Bohosudovská a Maršovská (blízko policejního oddělení v Maršovské ulici.
Prosím o uklizení tohoto nepořádku.
Děkuji mnohokrát
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V této lokalitě se uklízí 3 x týdně.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email