Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Opuštěné auto
Datum nahlášení
06.08.2018
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
V Trnovanské ulici č. 1329 - blok F stojí již 2 roky opuštěné auto červené barvy po zemřelém majiteli.
Lokalita závady
ulice Trnovanská 1329/65, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pokud je vozidlo skutečně opuštěné bez dědiců, uplatníme ve spolupráci s ÚZSVM příslušné paragrafy občanského zákoníku (propadnutí věci do majetku státu).
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email