Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa před vchodem
Datum nahlášení
06.09.2017
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nesvítí lampa před vchodem.Neni osvetlen pristup do domu a je to velmi nebezpečné.Už jsem měla i úraz.Spadla jsem u vchodových dverich.Jedna se o dům KŘÍŽKOVSKÉHO 2511 Dekuji za kladné vyřízení.
Lokalita závady
Křížkovského 2511, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email