NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

060923_8b0c

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Bordel na vstupu do okolí Doubravky.

Datum nahlášení
06.09.2023

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Prosím o odstranění uloženého bordelu od bezdomovců při vstupu do okolí Doubravky z ulice U Panoramy. Zapáchá to tam a nepůsobí to vůbec hezky pro lidi, kteří jdou na procházku.

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s..


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email