NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

061016_2eb8

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Poškozený a nevyhovující chodník

Datum nahlášení
06.10.2016

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Chodník v ulici Novoveská, který je jedinou alternativou pro pěší spojení mezi Bílou cestu a Novou Vsí, je v úseku asi 25 metrů poškozený. V jednom místě je dokonce schod vysoký přes 30 centimetrů (viz fotografie), schodů je však více. Před tímto i za tímto úsekem je chodník opravený. Na protější straně chodník vůbec neexistuje, tudíž není alternativa. Jedná se o úsek mezi křižovatkami s Dolní cestou a Novou cestou (viz fotografie). Situace je nepříjemná v momentě, kdy tam jezdí rodiče s kočárky nebo handikepovaní s vozíkem a musí kvůli vysokým schodům vjíždět na frekventovanou silnici. Ta chybějící část chodníku na opačné straně navíc komplikuje cestu pěším do ulice Nová cesta z ulice Novoveské, protože musí přecházet z druhé strany v nepřehledné zatáčce. Řešením by bylo kromě opravy stávajícího i vybudovat chodník na opačné straně, kde chybí úsek chodníku asi 40 metrů. Logicky by se tím umožnila i snažší a bezpečnější cesta pěším ze zastávky Bílá cesta do ulice Nová cesta.

Lokalita závady
ulice Novoveská, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Výstavba chodníku v ul.Novoveská v úseku od Nové cesty po zastávku MHD je v plánu investičních akcí na rok 2018.


Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email