Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená Seumeho kaple v Lípové ulici
Datum nahlášení
06.12.2018
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Pokus o utržení pamětních desek u vchodu
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsem předala na odbor školství, kultury a sportu.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email