Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Plný kontejner na papír
Datum nahlášení
06.12.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Březová 3231, Nová Ves - Je tu zcela zaplněný kontejner na papír, který už ani nejde úplně dovřít.
Rádi bychom vás požádali o jeho vyvezení.
Děkuji.
Lokalita závady
Březová 3231, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Svoz bude uskutečněn během zítřka, posádka bude vyrozuměna, aby stanoviště uklidila také od případného papírového odpadu uloženého mimo nádoby.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email