Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na zeleni
Datum nahlášení
07.01.2019
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den , chtěla bych na hlásit nepořádek na lůně v keřích , chtělo by to větší pravidelní úklid .. Děkuji
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Již bylo uklizeno.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email