NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

070121_5aec

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpadkový koš

Datum nahlášení
07.01.2021

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den, již delší dobu není vysypán odpadkový koš ve Šmeralově ulici před domem č.12.Odpad vypadává z koše. Děkuji.

Lokalita závady
Šmeralova, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti k zajištění nápravy a pravidelného svozu.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email