NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

070124_313a

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Chybí odpadkové koše

Datum nahlášení
07.01.2024

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Dobrý den, prosila bych o doplnění dvou odpadkových plastových košů, které vandalové o Silvestru zničili. Jeden je u volejbalového hřiště a druhý pod lípou u lavičky na ulici Koperníkova. Dále by bylo velmi nutné dodat odpadkový koš k blízkosti lavičky, kterou jsem označila zde na mapě. Dříve tam byl přidělaný aspoň na lampě a jelikož je tato lavička s krásnou vyhlídkou ojedinělá a schází se tam hlavně mládež, která když není kam odhodit lahve je rozbíjí o zem. Je to spojnice, kde chodí matky s dětmi do MŠ či ZŠ. Také pejskaři by měli možnost odhodit sebrané lejno:-) Děkuji moc

Lokalita závady
Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Doplnění odpadkových košů dle vašeho požadavku bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s..


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email