NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

070220_cf27

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propadlý chodník

Datum nahlášení
07.02.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Propadlá zámková dlažba po nedávné rekonstrukci komunikace v ulici V.Hálka 20 metrů od restaurace U Veselýho mandlu.

Lokalita závady
Vítězslava Hálka, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Hana Bredlová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána zhotoviteli stavby.


Hana Bredlová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email