NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

070221_12a8

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Střepy v kontejnerovém stání u zastávky MHD - Řetenice, sídliště

Datum nahlášení
07.02.2021

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Mezi kontejnery na tříděný odpad (především před kontejnerem na sklo ) jsou již delší dobu (cca 6 měsíců) na zámkové dlažbě kontejnerového stání vysypány skleněné střepy v celé ploše mezi kontejnerem na sklo a kontejnerem na komunální odpad. Tímto je znemožněn přístup do kontejnerového stání z chodníku.

Lokalita závady
Duchcovská 281/107, Teplice, 415 03, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti ke zjednání nápravy. Jakmile počasí dovolí stanoviště bude kompletně zameteno.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email