Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Spadlý strom na Doubravce na okruhu na straně Drahkov
Datum nahlášení
07.02.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Spadlý strom na Doubravce na okruhu na straně Drahkov
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. O padlém stromu vím, firmě, zajišťující údržbu lesa, už byla informace předána, jakmile klimatické podmínky dovolí, strom z cesty odstraní.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email