NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

070224_fa5a

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozené a znečištěné okolí zahradního domu a zámecké zahrady

Datum nahlášení
07.02.2024

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
Už víc než rok nikomu nevadí popsané zábradlí schodů (ze všech stran) u zadní terasy Jazzclubu, kde se shlukuje mládež a znečišťuje pravidelně toto okolí. Navíc před pár dny si tam někdo i odskočil na toaletu. stejně tak i zahradní altán, ze kterého si bezdomovci a nepřizpůsobiví občané ale i mládež různých národností udělali pódium a neplacené posezení. Denno denně, hlavně když teploty vystoupají nad 12C je toto místo okupováno těmito živly. Bylo by na čase začít s parkem a udržováním pořádku a klidu v něm, něco dělat.

Lokalita závady
Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Váš podnět předávám kompetentním kolegům z MgMT, dispečerům smluvní firmy, vedení městské policie a vedení města.
Děkuji za pochopení.


Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email