Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlá vozovka
Datum nahlášení
07.04.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Na vozovce směrem od červeného kostela k Penny, v esovité zatáčce na středu vozovky u retardérů je propadlá vozovka.
Lokalita závady
ulice U Červeného kostela, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email