Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Rozházené odpadky
Datum nahlášení
07.04.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Na lavičce a kolem ní jsou rozházené odpadky stejně tak jako podél chodníku od školky do ulice Koperníkova.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán dodavatelské firmě k provedení úklidu.
-------------------------
Dle sdělení technika dodavatelské firmy již byla zjednána náprava.
S pozdravem
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email