Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
07.05.2018
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Za domem ul. Bílinská 2160, Teplice, v místě u popelnic již více než 2 týdny velká hromada odpadu (gauč, odpad po malování, atd.). Prosím o zajištění úklidu (pokud možno .. ). Děkuji, Vaňková
Lokalita závady
Nová Ves, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předáno svozové společnosti k zajištění úklidu.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email