NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

070522_e607

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Oprava hlášení z 30.4. - plachta s hlínou

Datum nahlášení
07.05.2022

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
V plachtě není hlína, ale hromada štěrku, drobných kamínků.

Lokalita závady
Přítkovská 1638/21, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Fotodokumentace s výzvou na odstranění plachty, byla předána firmě, která realizovala opravu domu.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email