NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

070524_f71e

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Závada - opakovaně uschlý mladý stromek_1

Datum nahlášení
07.05.2024

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Zámecká zahrada - dovolujeme si upozornit OŽP Teplice, na "šlendrián" ze strany správce zeleně (Marius Pedersen), že opakovaně dochází k usychání vysazených mladých stromků z důvodu zanedbané zálivky. Protože se tato skutečnost v souvislosti péče o mladé stromky opakuje nejen na uvedeném území města ale i jinde, a nijak ze strany správce (Marius Pedersen) nedochází k nápravě, předkládáme k úvaze návrh o změně nového poskytovatele služby na správce zeleně, který bude činit službu odpovědně na profesionální úrovni.

Lokalita závady
Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. U nových dřevin v Zámecké zahradě i u ostatních dřevin ve vlastnictví města jsou prováděny zálivky pravidelně. Dřeviny, které zahynou např. následkem napadení škůdce či jsou jinak poškozeny bývají při podzimních výsadbách nahrazeny.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email