Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený koš
Datum nahlášení
07.06.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Na zastávce MHD Zámecká zahrada, směr Řetenice, je poškozená nádoba na odpad. Má rozbité dno a odpad je vysypaný pod nádobou.
Lokalita závady
ulice Alejní, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsme předali na svozovou společnost Marius Pedersen a.s. k odstranění
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email