Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Autovrak Trnovanská ul.
Datum nahlášení
07.06.2019
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Nabourané auto s cizí RZ zabírá parkovací místo.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. U vozidla se již od dubna uplatňuje postup dle §19 zákona č. 13/1997 Sb., (2 měsíční výzva k odstranění).
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email