Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neuklizený odpad z odvezeného kontejneru
Datum nahlášení
07.07.2015
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den, prosím o odklizení spadlého odpadu z velkokapacitního kontejneru na točně V břízkách, Řetenice. dnes ráno tam byla slušná hromada, kontejner byl odvezen - zřejmě o víkendu, v sobotu 4. 7. 2015 ráno tam ještě byl.
Děkuji.
Lokalita závady
část obce Řetenice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkuji za nahlášení a předávám k vyřízení na dispečink svozové společnosti, který zjedná nápravu.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email