Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlé křoví
Datum nahlášení
07.07.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
V ulici Zelená/Papírová v dolní části jsou keře,které brání ve výhledu-hlavní ulice Je zde výjezd z garáží,hrozí střet s protijedoucím vozem popř. cyklistou a pod.Nově je zde vyznačen přechod pro chodce,který řidič vidí na poslední chvíli a hrozí ,že dojde ke střetu s chodcem.Prosím o řešení této situace a děkuji za Vaši ochotu a pomoc.
Lokalita závady
Papírová, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, tyto keře střiháme minimálně 5 x ročně na požadovanou výšku tak, aby nebyla ohrožena bezpečnost silničního provozu.
Počítám, že v průběhu cca 14-ti dnů budou keře opět zastřiženy.
Děkuji za pochopení
-------------------------
Keře podél komunikace a pod balkóny budou zastřiženy do 21/07/2022.
S pozdravem
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email