NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

070722_05d6

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Opakovaně upozornění na zeleň ze zahrad v chodniku

Datum nahlášení
07.07.2022

Kategorie závady
Dopravní situace

Popis závady
Opakovaně žádám o odstranění keřů a stromu prorustajici ze zahrad do chodníku v ulicích Svatoplukova, Juditina, Boleslavova stezka, Břetislavova stezka. Hlásím již dlouho přes rok a půl a situace stále beze změny. Po chodníku se nedá projet ani kočárkem. Laskavě prosím o nápravu, vyřešené to opravdu není.

Lokalita závady
Boleslavova stezka 1726/1, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Váš podnět předávám příslušnému referentovi z odboru dopravy, který musí vyzvat vlastníky předmětných dřevin, aby provedli zásah z důvodu "znemožnění/omezení průchodu po komunikaci" v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích.
Dle zákona o obcích a "narušení vzhledu obce přerostlou zelení" tyto věci řešit bohužel nelze.
Děkujeme za trpělivost.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email